فارسی | English | العربي  
     يكشنبه 25 فروردين 1403

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


گفت و گو


آمادگی کامل وزارت دفاع برای برگزاری مسابقات تکواندو نظامیان جهان

خلیلی: محدودیتی برای حضور ورزشکاران آمریکایی نداریم

 آرشيو گفت و گو

گزارش


بانوان ایران با 4طلا، یک نقره و 3 برنز قهرمان شدند

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


مسابقات تکواندو نظامیان جهان(سیزم) ـ تهران؛
تلاش برزیل و الجزایر برای طلای وزن 74- کیلوگرم

در ادامه دومین روز از رقابتهای تکواندو نظامیان جهان (سیزم) در بخش مردان، نمایندگان کشورهای الجزایر و برزیل برای کسب مدال طلای وزن 74- کیلوگرم رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومي ستاد برگزاری مسابقات سیزم، بیست و دومین دوره رقابتهای نظامیان جهان (سیزم) به ميزباني وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و با همكاري فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران، از دیروز (یکشنبه) در بخش مردان آغاز شد.

این رقابتها با حضور 100 ورزشکار از 18 کشور در کلاس G1 برگزار می شود و امتیاز آن در رنکینگ المپیکی تکواندوکاران محاسبه خواهد شد.

در ادامه دومین روز این مسابقات، امروز (دوشنبه)، مبارزات نیمه نهایی وزن 73- کیلوگرم برگزار شد که طی آن "دمورا" از برزیل با غلبه بر نماینده قطر (8-3) راهی مرحله نهایی شد و از آن سو " بل ایلی" از الجزایر، هوگوپوش ارمنستان را 7 بر 5 شکست داد تا دیگر تکواندوکار فینالیست این وزن باشد.

برزیل پیش از این مقابل احسان امینی (13-11) و نماینده آفریقای جنوبی (19-2) برنده شد و تکواندوکار الجزایر نیز پس از یکدور استراحت برابر کویت (18-6) به برتری دست یافته بود.

در این وزن "آمی کیان" از ارمنستان و "ماهر سعید" از قطر توانستند به مدال برنز برسند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 27 مرداد 1393 - 17:10

تعداد بازديد: 1494

کد:6622-1403


 
  
  
 Free Page Rank Tool