فارسی | English | العربي  
     دوشنبه 30 ارديبهشت 1403

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


گفت و گو


آمادگی کامل وزارت دفاع برای برگزاری مسابقات تکواندو نظامیان جهان

خلیلی: محدودیتی برای حضور ورزشکاران آمریکایی نداریم

 آرشيو گفت و گو

گزارش


بانوان ایران با 4طلا، یک نقره و 3 برنز قهرمان شدند

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


مسابقات تکواندو نظامیان جهان(سیزم) ـ تهران؛
بیگی برای کسب مدال طلا به مصاف قطر می رود

در ادامه آخرین روز از رقابتهای مسابقات سیزم، میلاد بیگی تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم کشورمان با غلبه بر نماینده ارمنستان راهی مرحله فینال شد.

به گزارش روابط عمومي ستاد برگزاری مسابقات سیزم، بیست و دومین دوره رقابتهای نظامیان جهان (سیزم) که به ميزباني وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و با همكاري فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران ، از روز یکشنبه (26 مردادماه) در بخش مردان و در خانه تکواندو در حال پیگیری است، امروز (سه شنبه) به پایان خواهد رسید.

این رقابتها با حضور 100 ورزشکار از 18 کشور در کلاس G1 برگزار می شود و امتیاز آن در رنکینگ المپیکی تکواندوکاران محاسبه خواهد شد.

در آخرین روز این مسابقات، امروز (سه شنبه)، رقابتهای اوزان 68- و 80- کیلوگرم در خانه تکواندو در حال پیگیری است که در مرحله نیمه نهایی مسابقات وزن 80- کیلوگرم، میلاد بیگی تکواندوکار کشورمان به مصاف "یرمیان" از ارمنستان رفت و با نتیجه 17 بر 9 به پیروزی رسید تا مدال نقره خود را در این رقابتها قطعی کند.

تکواندوکار کشورمان برای رسیدن به فینال پیش از ارمنستان، نماینده چین را 12 بر 3 شکست داده بود.

حریف بیگی در مرحله فینال "حمید عبدالرحیم" از قطر خواهد، این تکواندوکار مقابل نمایندگان اردن (18-12)، آفریقای جنوبی (13-1) و الجزایر (22-10) به برتری رسیده بود.

در این وزن "یرمیان" از ارمنستان و "جابر" از اردن مشترکا بر سکوی سوم ایستادند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 28 مرداد 1393 - 16:19

تعداد بازديد: 1572

کد:6644-1403


 
  
  
 Free Page Rank Tool