فارسی | English | العربي  
     يكشنبه 25 فروردين 1403

کلام روز


امام صادق علیه‌السلام فرمود: مؤمن جز به سه خصلت نیک نشود: فهم عمیق در دین، اندازه‌دارى نیکو در زندگانى و بردبارى بر ناگوارى


گفت و گو


آمادگی کامل وزارت دفاع برای برگزاری مسابقات تکواندو نظامیان جهان

خلیلی: محدودیتی برای حضور ورزشکاران آمریکایی نداریم

 آرشيو گفت و گو

گزارش


بانوان ایران با 4طلا، یک نقره و 3 برنز قهرمان شدند

 آرشيو گزارش

آمار سايت.


رييس فدراسيون تكواندو:
مسابقات با بهترین تجهیزات روز تکواندو جهان برگزار شد

رييس فدراسيون تكواندو گفت: همین که مسابقات نظاميان جهان با بهترین تجهیزات روز تکواندو جهان برگزار شد از نکات مثبت مسابقات بود و همه ورزشکاران و مربیان اظهار داشتند سطح مسابقات خوب توصیف کردند.

به گزارش روابط عمومي ستاد برگزاری مسابقات سیزم ، سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو در حاشیه آخرین روز از بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو نظامیان جهان،‌ اظهار داشت: فدراسیون تکواندو بخش فنی و اجرایی مسابقات تکواندو نظامیان جهان را عهده دار بود و یکی از کارهای مهمی که فدراسیون برای این مسابقات انجام داد، گرفتن گرید یک فدراسیون جهانی بود که از ده امتیاز المپیکی برخوردار است و از طرفی ناظر فدراسیون جهانی با هماهنگی فدراسیون در این مسابقات حضور داشت تا این مسابقات ابعاد بین المللی داشته باشد و در سطح جهانی برگزار شد.

رئیس فدراسیون تکواندو در مورد سطح اجرایی و فنی مسابقات، گفت: مسابقات از نقاط ضعفی برخوردار بود، اما در مجموع نقاط قوت این مسابقات بیشتر از نقاط ضعف بود. از نگاه من سطح فنی مسابقات در وضعیت ایده‌آلی برگزار شد.

پولادگر با تاکید بر برگزاری مسابقات با بهترین تجهیزات، عنوان کرد: همین که این مسابقات با بهترین تجهیزات روز تکواندو جهان برگزار شد از نکات مثبت مسابقات بود و همه ورزشکاران و مربیان اظهار داشتند سطح مسابقات خوب توصیف کردند.

رئیس فدراسیون تکواندو در مورد عملکرد داوران در این مسابقات، تصریح کرد: همه داورانی که در این مسابقات حضور داشتند از بهترین داوران فدراسیون بودند و دارای مدارک بین المللی هستند و مسابقات مهمی را قضاوت کردند و در این مسابقات نیز شاهد عملکرد خوب داوران ایرانی بودیم ولی مسئولان سیزم باید برنامه ای داشته باشند که در مسابقات آینده داوران خارجی بیشتری را دعوت کنند.

پولادگر درخصوص تیمهای شرکت کننده در مسابقات گفت: بطور کل تیم های خوبی در این مسابقات حضور داشتند ولی چین و برزیل خیلی قوی تر از بقیه بودند البته تک چهره هایی از تونس ، الجزایر و قطر نیز در این مسابقات حضور داشتند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 29 مرداد 1393 - 10:19

تعداد بازديد: 1534

کد:6655-1403


 
  
  
 Free Page Rank Tool